کد خبر:۱۰۹۵
۰۵ آبان ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۲
ارایه تصویری واقع بینانه و راهبردی از مسایل جاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
با توجه به اینکه انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا در تاریخ 13 آبان ماه برگزار خواهد شد که پیامدهای جهانی و منطقه ای گسترده ای در پی خواهد داشت؛ گروه روابط بین الملل پژوهشکده تحقیقات راهبردی در نظر دارد تا با برگزاری نشست ها و جلسات علمی و تخصصی با اساتید و کارشناسان برجسته حوزه آمریکا و روابط بین الملل، به ارایه تصویری واقع بینانه و راهبردی از مسایل جاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بپردازد و نتایج حاصل از جلسات را جهت آگاه سازی مخاطبان، ناظران و تحلیلگران مسایل سیاسی و بین المللی در دسترس عمومی قرار دهد.

پوشش ویژه انتخابات ریاست جمهوری (2020) آمریکا

 

پوشش ویژه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط گروه روابط بین الملل پژوهشکده تحقیقات راهبردی

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با حضور دو رقیب انتخاباتی از دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در تاریخ 13 آبان ماه 1399 (3 نوامبر 2020) برگزار خواهد شد. دونالد ترامپ و جو بایدن در این دور از انتخابات ریاست جمهوری با رویکردهای متفاوت نسبت به مسایل سیاست خارجی و سیاست داخلی آمریکا به رقابت انتخاباتی خود ادامه می دهند. به دلیل اهمیت و تاثیرگذاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر تحولات جهانی و منطقه ای، گروه روابط بین الملل پژوهشکده تحقیقات راهبردی به دنبال ارائه شناختی دقیق از ویژگی های راهبردهای سیاست خارجی نامزدهای انتخاباتی و بررسی پیامدهای انتخاب هر یک از نامزدها به منصب ریاست جمهوری بر تحولات جهانی و منطقه ای است.

در این چارچوب گروه روابط بین الملل پژوهشکده تحقیقات راهبردی در نظر دارد تا با برگزاری نشست ها و جلسات علمی و تخصصی با حضور اساتید و کارشناسان برجسته حوزه آمریکا به ارایه تصویری واقع بینانه و راهبردی از مسایل جاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرداخته و نتایج حاصل از جلسات را جهت آگاه سازی مخاطبان، ناظران و تحلیلگران مسایل سیاسی و بین المللی در دسترس عمومی قرار دهد. در این چارچوب مدیریت گروه روابط بین الملل از تمامی محققان و صاحب نظران مسایل سیاسی و بین المللی دعوت به عمل می آورد تا ضمن شرکت در نشست های هفتگی که با حضور اساتید برجسته حوزه آمریکا در محل پژوهشکده تحقیقات راهبردی برگزار می شود، یادداشت ها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در این رابطه با مدیریت گروه روابط بین الملل در میان بگذارند.

 

شماره تماس: 66499111-021

ایمیل: ir.director@csr.ir

کانال تلگرام: t.me/strategiceventcsr

 

با سپاس

گروه روابط بین الملل پژوهشکده تحقیقات راهبردی

گروه روابط بین الملل
ارسال نظرات
پربازدید ها
آخرین گزارش های تحلیلی
آخرین مصاحبه ها
آخرین ویدئوها
آخرین یادداشت ها
آخرین اینفوگرافیک ها