کد خبر:۹۷۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۶
در بازدید دکتر حسین امیرعبداللهیان(دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل) از نمایشگاه بنیان مطرح شد:
دکتر حسین امیرعبداللهیان، ضمن بازدید از نمایشگاه بنیان پژوهشکده، در جریان جزئیات دستاوردهای این مرکز در حوزه های مختلفی سیاسی، حقوقی، اقتصادی و به ویژه سیاست خارجی طی یک ساله گذشته قرار گرفتند.

دکتر حسین امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور بین الملل از نمایشگاه بنیان پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام بازدید به عمل آوردند. این بازدید با همراهی دکتر محمد نظری، مدیرکل بین الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از مدیران و پژوهشگران پژوهشکده تحقیقات راهبردی از جمله دکتر رحیم بایزیدی، دکتر وحید قربانی، دکتر هادی غلام نیا و دکتر محمد ناصحی در صبح سه شنبه مورخ 27 خرداد ماه 1399 صورت پذیرفت. در این راستا، دکتر امیرعبداللهیان ضمن بازدید از نمایشگاه بنیان پژوهشکده تحقیقات راهبردی، در جریان جزئیات دستاوردهای این مرکز در حوزه های مختلفی سیاسی، حقوقی، اقتصادی و به ویژه سیاست خارجی طی یک ساله گذشته قرار گرفتند.

در جریان این بازدید آثار و دستاوردهای پژوهشکده تحقیقات راهبردی در گروه های مختلف علمی و پژوهشی سیاست خارجی، روابط بین الملل، سیاست داخلی، حقوقی، اقتصادی و فرهنگی و رسانه برای آقای دکتر امیرعبداللهیان تشریح گردید. همچنین برای ایشان دربارۀ ایده های اساسی که در سطح نرم افزاری در جهت سیاست خارجی و دیپلماسی در تراز انقلاب اسلامی در پژوهشکده تحقیقات راهبردی تولید شده بود، توضیحاتی ارائه شد. در ادامه، شبکه نخبگان جوان انقلابی که در طی سال های گذشته با تلاش پژوهشکده تحقیقات راهبردی شکل گرفته اند و عموماً امروزه به عنوان کارشناسان میزها و گروه های تخصصی در نهادهای دخیل در امر سیاست خارجی کشورمان مشغول به کار هستند، به ایشان معرفی شدند.

در پایان این بازدید، ایشان با مدیرکل بین الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیران و پژوهشگران گروه های علمی پژوهشی پژوهشکده تحقیقات راهبردی پیرامون موضوعات مختلف سیاست خارجی کشورمان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

 

 

روابط عمومی
ارسال نظرات
پربازدید ها
آخرین گزارش های تحلیلی
آخرین مصاحبه ها
آخرین ویدئوها
آخرین یادداشت ها
آخرین اینفوگرافیک ها