کد خبر:۵۸۵
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۸

دیدار نوروزی دکتر ولایتی با مسئولین و همکاران مرکز تحقیقات استراتژیکدکتر ولایتی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ در نشست نوروزی صمیمانه با مسئولین، پژوهشگران و همکاران این مرکز دیدار کرد.


دیدار نوروزی دکتر ولایتی با مسئولین و همکاران مرکز تحقیقات استراتژیک


این دیدار که با حضور قائم‌مقام رییس مرکز و معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی، جناب آقای مهندس فروزش؛ برخی مشاورین و معاونین پژوهشی مرکز تحقیقات استراتژیک، از جمله جناب دکتر بشارتی، دکتر طهرانچی، دکتر میرمحمدصادقی؛جناب بهرام قاسمی؛ مدیران اجرایی و کلیه پژوهشگران مرکز  برگزار شد، با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و اشعار بهاریه نوروزی آغاز گردید.


          دیدار نوروزی دکتر ولایتی با مسئولین و همکاران مرکز تحقیقات استراتژیک


ابتدا مهندس فروزش سال نو را که همراه با مرحمت‌های واسعه بهاری بود، با آرزوی توفیقات بیشتر، به اعضای جلسه به ویژه رییس محترم مرکز که مسئولیت‌های بیشتری را در حال حاضر بر عهده دارند، تبریک گفت. وی همچنین یاد بنیانگذار فقید مرکز تحقیقات استراتژیک، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت و به خصیصه بارز ایشان در تلاش جدی و تمرکز بر کار  و دوری از موضوعات حاشیه‌ای اشاره نمود.

معاون اجرایی و اطلاع‌رسانی در ادامه، گزارشی از فعالیت تحقیقاتی و اجرایی مرکز در سال گذشته، روند کار عمرانی و تجهیز ساختمان پژوهشکده و برنامه‌های پیش رو در سال آینده ارائه نمود.


         دیدار نوروزی دکتر ولایتی با مسئولین و همکاران مرکز تحقیقات استراتژیک


سپس دکتر ولایتی با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تبریک سال نو، مطالبی در خصوص ریشه باستانی عید نوروز و ذکر آن در شاهنامه، جایگاه این عید در بین ملل مختلف و تقویم جلالی در تعیین نوروز بیان کرد.

 رییس مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به چشم‌انداز مرکز در سال جدید و توسعه کار پژوهش با همکاری دانشگاه‌ها، به تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد دانش‌بنیان و دانش پژوهش‌بنیان، و ضرورت زمینه‌سازی برای انجام این‌گونه تحقیقات پرداخت. وی ساماندهی امر پژوهش و جذب نخبگان، ارتقای کیفی و توسعه تحقیقات در سایر رشته‌ها را از برنامه‌های مرکز ذکر نمود.


        دیدار نوروزی دکتر ولایتی با مسئولین و همکاران مرکز تحقیقات استراتژیک


دکتر ولایتی همچنین ضمن تشکر از تلاش و زحمات معاون محترم اجرایی، جناب آقای مهندس فروزش در ساخت و تجهیز ساختمان پژوهشکده، بر تعامل بین مرکز تحقیقات استراتژیک و دانشگاه ازاد اسلامی و همکاری پژوهشگران این دو حوزه علمی و تحقیقاتی تاکید نمود و اظهار امیدواری کرد که این تعامل علمی به سایر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی گسترش یابد.

 این دیدار با تبریک، آرزوی موفقیت و توفیقات بیشتر و نقطه نظرات برخی مشاورین و معاونین پژوهشی مرکز پایان یافت.

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
vnguooko
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
آخرین گزارش های تحلیلی
آخرین مصاحبه ها
آخرین ویدئوها