کد خبر:۵۵۰
۲۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۴

پیام تسلیت رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در پی ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

دکتر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیام تسلیتی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله‌الرحمن‌الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مبارز نستوه و مجاهد دوران سخت مبارزات نهضت اسلامی و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که بیش از پنجاه سال از عمر خویش را در راه مبارزه با رژیم ستم‌شاهی و بعد از پیروزی انقلاب در جهت ثبات و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته اند تاسف بار و موجب تالم و اندوه گردید.

ایشان در دوران مبارزات انقلاب با صبر ، استقامت و تحمل رنج های فراوان و در عین حال تیزهوشی در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی همت گمارده و پس از آن نیز چون یاری وفادار و مستحکم در کنار امام(ره) و رهبری در فراز و نشیب های فراوان و سختی‌های دوران جنگ، پیروزی، ثبات و توسعه کشور و همچنین استقرار نظام مردم‌سالار دینی در جمهوری اسلامی ایران در کنار پذیرش مسئولیت‌های خطیر و مهم تلاش کرد که پرونده مملو از همت ایشان در اذهان ملت بزرگ ایران به یادگار خواهد ماند.

این جانب رحلت جانگداز ایشان را به حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر فرزانه انقلاب، ملت شریف ایران و بازماندگان آیت‌الله هاشمی تسلیت گفته و از خداوند متعال رحمت و غفران الهی برای آن فقید سعید مسئلت می‌نمایم.

علی اکبر ولایتی

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام


ارسال نظرات
آخرین گزارش های تحلیلی
آخرین مصاحبه ها
آخرین ویدئوها