کد خبر:۳۵۹
۱۷ شهريور ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۳
دکتر علی اکبر ولایتی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ با کلود بارتلون، رئیس مجلس ملی فرانسه دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

دکتر علی اکبر ولایتی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ با کلود بارتلون، رئیس مجلس ملی فرانسه  دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

 دکتر ولایتی ضمن خوشامدگویی به ایشان و هیئت همراه و با تاکید بر اهمیت توسعه روابط دو کشور ابراز داشت که  رابطه بین ایران و فرانسه یک رابطه طولانی با سابقه‌های عمیق فرهنگی است و دولت ایران و فرانسه سوابق بسیار ارزشمندی به لحاظ فرهنگی و تمدنی دارند. وی ادامه داد: البته این روابط فراز و نشیب‌هایی داشته است، ولی همواره دو ملت سعی کرده‌اند با پشت سر گذاشتن آن، در جهت ترمیم مشکلات برآیند.

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دیدار امروز خود با رییس مجلس فرانسه گفت: همکاری های دو کشور در منطقه و در رابطه با بازگرداندن امنیت و آرامش و نقش ایران به عنوان یک کشور مقتدر و با ثبات در غرب آسیا و همچنین داشتن روابط بسیار نزدیک با کشورهای منطقه مورد تایید مسئولین فرانسه است

 

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
Hessy
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
Sharp thingink! Thanks for the answer.
پربازدید ها
آخرین گزارش های تحلیلی
آخرین مصاحبه ها
سنگ بزرگ نشانه نزدن است
تاریخ انتشار: {{$sameGroupPDate_fa$}}
مصاحبه با دکتر امیراحمد ذوالفقاری پیرامون شورای رقابت و تأسیس تنظیم‌گرهای بخشی

سنگ بزرگ نشانه نزدن است

ایران و مارپیچ مذاکره
تاریخ انتشار: {{$sameGroupPDate_fa$}}
قرار دادن ایران در مارپیچ بحران و مدارهای فرسوده ساز مذاکرات بی انتها جهت مستهلک سازی سرمایه های راهبردی، خواسته اصلی راهبردپردازان کاخ سفید است

ایران و مارپیچ مذاکره

آخرین ویدئوها
آخرین یادداشت ها
آخرین اینفوگرافیک ها
پربحث ترین ها