بازدیدکنندگان گرامی به استحضار می رساند از ابتدای آبان ماه 99 وبگاه جدید پژوهشکده با امکانات ویژه در همین آدرس آغاز بکار خواهد کرد.      
به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
تعداد بازدید: ۲۵۰
حضور قائم مقام پژوهشکده تحقیقات راهبردی در برنامه کنکاش
تحلیلی در خصوص انتخابات رياست جمهورى ايالات متحده آمريكا و مناظره ى Kamala Harrisمعاون احتمالى دموكرات ها و Mike Penceمعاون احتمالى جمهورى خواه ها
کد خبر: ۱۰۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷ - 12 October 2020

بررسی مناظره معاونین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

دکتر برخورداری:
به نظر مى رسد پس از مناظره ى نااميد كننده ى ترامپ و بايدن؛ تلاش زيادى براى آرام برگزار شدن اين برنامه صورت گرفته بود. تيم بايدن كاملاً زنانه و جوان تر از تيم مردانه ى ترامپ چيده شده و بر اين اساس در مناظره اولويت بيشترى به مسائل اجتماعى و اقتصادى با محوريت كرونا داده شد،البته مواردى مثل دخالت چين و روسيه و موضوع ايران و عراق هم مطرح شد كه در نهايت ، بنظر این جانب دموكرات ها سعى دارند فضا رو به سمت نقد كارنامه ى ترامپ سوق داده و جمهورى خواه ها در تلاش براى نقد سابقه ى دموكرات ها هستند. اشاره اى هم به شگفتانه هاى انتخاباتى مثل اعلام كشف واكسن كرونا باید داشته باشم كه ظرفيت بالايى را مى تواند براى تغيير ناگهانى در نتيجه ى انتخابات داشته باشد.دکتر برخورداری در انتهاى برنامه نیز در خصوص تاثير انتخابات آمريكا بر وضع داخلى كشور ايران مطالبى رو عنوان کردند.
بازگشت با ابتدای صفحه
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: